Loli-Pop to kobieca marka ready-to-wear, która została stworzona w 2014 roku. Marka powstała w odpowiedzi na potrzeby pewnych siebie, świadomych kobiet, które szukają produktów ponadczasowych i pięknie wykończonych. Moją ideą jest tworzenie ubrań funkcjonalnych i komfortowych. Odzież Loli-Pop to unikaty, występujące w limitowanych ilościach, dzięki czemu ubrania zachowują niepowtarzalny charakter.

JAKOŚĆ I MATERIAŁY

Współpracuję wyłącznie z profesjonalistami – w kwestii mody nie ma kompromisów. Perfekcyjnie dopracowana konstrukcja, dobór materiałów najlepszego gatunku, wykończenia i detale – połączenie tych wszystkich kwestii sprawi, że w projektach Loli-Pop poczujesz się jak w drugiej skórze. Jestem o tym przekonana, bo zanim produkt trafi do produkcji osobiście go testuję. A musisz wiedzieć, że jestem bardzo wymagająca 🙂 Jestem osobiście zaangażowana w cały proces – od momentu powstania koncepcji aż do bezpośredniego kontaktu z Klientem.

Jeśli jesteś kobietą aktywną, wymagającą, lubisz czuć się swobodnie i zarazem kobieco w swoich ubraniach możesz mi zaufać.

Projektujemy i szyjemy w Polsce, aby mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej klasy.

# WSPIERAM POLSKIE MARKI

Jeżeli to czytasz, to znaczy, że wspierasz polskie marki – za co bardzo Ci dziękuję. Jesteś świadomym konsumentem i każda decyzja, którą tu podejmiesz będzie miała wpływ. Na Ciebie i otaczające Cię środowisko. Wierzę, że wyłącznie pozytywny!

Uważam, że istnieje alternatywa dla świata masowej i szybkiej produkcji. Są nią małe, lokalne marki autorskie i ich produkty. Nie kupuj więcej produktów, KUPUJ LEPSZE PRODUKTY.

Twoje zamówienie to początek naszej wspólnej drogi i mam nadzieję, że jeszcze tu wrócisz. Odezwij się od czasu do czasu. Bądźmy w kontakcie – daj znać, jak podoba Ci się otrzymany produkt, oznacz markę na swoim zdjęciu. Będzie mi bardzo miło 🙂
Małgorzata Nowicka